Louis Marie Desire-Lucas
(Fort de France 1869-1949 Martinique) After Work, signed Desire Lucas, label from the International Art Exhibition, Düsseldorf 1904, no. 41 on the reverse, oil on canvas, 55.5 x 44.5 cm, framed, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
14.06.2010 - 17:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.558,-
EUR 1.500,- do EUR 2.000,-
Louis Marie Desire-Lucas
Aukce: | Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts |
Datum: | 14.06.2010 - 17:00 |
Prohlídka: | 08.06. - 14.06.2010 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Položky z jiných aukcí
- Brillant Anhänger ca. 1,19 ct, N-O/VVS-VS
- Gagat Medaillon u. Halskette Portrait eines Kindes
- Damenring